.

ŞİRKET PROFİLİ

FALCON SEAT ; Samsun'da Traktör sürücü koltuklarının üretim ve pazarlama sektöründe faaliyet göstermektedir.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Firmamız; Sürücü koltuklarının ve ekipmanlarının üretimi ve satışında müşteri beklentilerine en iyi hizmeti sunmak, müşterilerimize "Falcon Seat" kalitesi ve farkıyla en ekonomik şekilde cevap vermek amacıyla kurulmuştur.

Ürünlerimiz; Ülkemizin yanında dünyanın pek çok ülkesine de pazarlanmakta olup, firmamızın haklı gururunu ve onurunu taşımaktadırlar.

Firmamız; Üretimde kusursuz hizmet akışını sağlamak için yenilikleri sürekli takip ederek uygulamaya koymakta, sizlerden aldığı güçle yine sizlere yeni tasarımları ile alternatif ürün çeşitleri sunabilmek için üretimini kararlılık ve yeniliklerle sürdürmektedir.

Ürün halkamızın içinde;

Traktör sürücü koltukları, forklift sürücü koltukları, iş makinaları sürücü koltukları ile koltuk yedek malzeme ve ekipmanları yer almaktadır

Misyon;

Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak

Vizyon

Müşteri ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.

ARA

WHATSAPP